Po Májovej vatre 2013

Majova Vatra 2013Po Májovej vatre 2013

Trochu trápenia s novým výčapným zariadením obce, trochu naháňačiek, ale v poradí druhá vatra dopadla v prípravách aj v priebehu veľmi dobre.
Chlapi sa naozaj „pochlapili“, pomáhali, pripravovali, aj keď nemuseli…ale urobili!
Keď má človek okolo seba fajn ľudí, všetko sa ľahšie robí. Výčapné zariadenie a odmeny deťom daroval náš kamarát Vlado Vladár, sud piva náš chalupár Rasťo Anderle, drevo daroval náš občan Zdenko Briják, ktorý ju aj s bratom pripravil. Detské hry začali o 18 hod., o detičky sa postarali naše dievky Monika, Marcelka a ešte vtedy nápadník našej Mirky….Peťo z Námestova. Deti bojovali nie o stošesť, ale 100 krát viac…veď lízatká a žuvky boli riadnou a vážnou motiváciou, nemyslíte dospeláci?! Vlastne to bola celoslovenská akcia, keďže naše tetušky na takéto akcie nechodia, ale radi prídu chatári, rodáci, známi aj menej známi ľudia. O zábavu sa postaral náš kamarát Ferko z Blavy.
A čo nás čaká najbližšie? Stolnotenisový turnaj 29.6. 2013 od 9 hod., na ktorý sa do 20.6.2013 môže každý amatér a nadšenec prihlásiť! Bližšie info od 3.6.2013 na našej webstránke.